ART / Lithographs / Litograph in colors 11709405
nr 1170 9405
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Yrjö Edelmann (1941-2016), Sverige. Paket, signed and numbered 241/360, ramens innermått: 43x62,
LITOGRAPH IN COLORS, Paket, signerad och numrerad 241/360, ramens innermått: 43x62
2000
SEK 1500
Monday Mars 19 2018
at 19:05:15
18/3 15:17:56
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Yrjö Edelmann
Read more about Yrjö Edelmann